Jak zvýšíte ochrannou funkci Vaší roušky?

nazdravi

Myjte si ruce. Noste roušky. Dodržujte rozestupy.

Všeobecně známé preventivní pravidlo 3R je snadno zapamatovatelné i relativně lehko proveditelné, přesto se stále setkáváme se situacemi, kdy nejsou dodržovány dostatečné rozestupy. Především v obchodech, hromadné dopravě a na poště vnímáme zvýšené riziko přenosu respiračních onemocnění. Běžně vídáme lidi ve vzájemně blízkém odstupu mezi sebou, ať už při nakupování nebo při čekání ve frontě u pokladny. Jak se tomu účinně bránit?

Malé nebo žádné rozestupy. Zvyšte ochrannou funkci Vaší bavlněné roušky.

Použijte filtrační materiál do roušky s kapsou. Nejvhodnějším materiálem je jednorázový NANO FILTR, který poskytuje až 98% účinnost při záchytu malých částic jako jsou bakterie a viry. Nanovlákenná membrána použitá ve filtru poskytuje až 8 hodinovou ochranu v závislosti na intenzitě dýchání. Použitý filtr poté vyhodíte, zatímco roušku vyperete a můžete ji opakovaně používat.

 

Filtry

 

Dezinfekce na roušky ve formě koloidního stříbra se jednoduše aplikuje na povrch látkové roušky nebo filtru pomocí rozprašovače. Nanočástice stříbra ničí enzymy virů, bakterií a škodlivých mikroorganismů. Roztok je v certifikované kvalitě 99,99%.

 

Stříbro (2)

 

S vloženým nano filtrem do roušky a nástřikem koloidního stříbra dosáhnete podobného efektu jako u jednorázových nanovlákenných roušek. Díky opakované použitelnosti látkové roušky je však tato varianta ekonomičtější i ekologičtější.

 

Filtry_stříbro (1)

 

Dodržujte rozestupy. Noste roušky. Myjte si ruce.

Buďme zodpovědní, ohleduplní a mějme se rádi.

Buďte zdrávi!

Jirka_a_Honza