Zpět do obchodu

Registrace

Roušky na míru? Žádný problém!

tailoring

Každý jsme jiný, každý jsme jedinečný

Své tělesné proporce si obvykle nevybíráme a ne vždy můžeme anatomické rysy zcela ovlivnit či změnit. Obzvlášť pak v obličeji, kde pro velkou rozdílnost ani žádná konfekční velikost neexistuje. Z pohledu módy a používaných materiálů je rouška teprve ve svých počátcích, a to nejen z hlediska tvaru a designu, ale i ideální velikosti, která "padne" většině lidem. Jako národ zlatých českých ručiček máme štěstí, že si v mnoha případech dokážeme roušku ušít sami na míru. Ne každý však má chuť, čas nebo možnosti si roušku vytvořit a právě proto jsme pro vás připravili naši zakázkovou službu.

Standardní rozměry našich roušek najdete v tabulce velikostí

Tabulka velikostí ZDE

Ze zkušeností a podle zpětných vazeb od našich zákazníků můžeme prohlásit, že rozměry roušek uvedené v tabulce velikostí vyhovují 90% dospělým a 80% dětem. U dětí jsou rozdíly vzhledem k jejich vývoji a růstu přirozeně více patrné. Díky našim střihům i používaným materiálům jsou roušky pružné, což umožňuje flexibilitu o cca. 0,80 cm na každé straně roušky vůči uvedeným rozměrům. Pokud si tedy naměříte hodnoty v tomto rozmezí, preferujte zakoupení standardizovaných velikostí. Jestliže si naměříte hodnoty o více než 1,5 cm nižší nebo vyšší anebo máte-li obecně špatné zkušenosti s velikostmi roušek, kontaktujte nás e-mailem na sijeme@rouskyprocesko.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kromě rozměrů A a B dle tabulky velikostí nám napište všechny další parametry a informace, které považujete za více i méně důležité. Minimální počet pro zakázkovou výrobu roušek jsou 2 ks. Cena se odvíjí od počtu roušek, typu a množství materiálu, náročnosti a časového fondu pro konkrétní objednávku a obdržíte ji od nás písemně před započetím prací na vaší zakázce. Při odběru 10 a více ks roušek lze uplatnit množstevní slevu.

Po odeslání vaší poptávky vás budeme kontaktovat e-mailem či telefonicky nejpozději do 24 hodin. Případné chybějící informace pro úspěšné zpracování vaší zakázky si doplníme dodatečně a připravíme vám individuální nabídku.

Těšíme se na tvoření pro vás!

Jirka_a_Honza