Roušky na míru? Žádný problém!

tailoring

Každý jsme jiný, každý jsme jedinečný

Své tělesné proporce si obvykle nevybíráme a ne vždy můžeme anatomické rysy zcela ovlivnit či změnit. Obzvlášť pak v obličeji, kde pro velkou rozdílnost ani žádná konfekční velikost neexistuje. Z pohledu módy a používaných materiálů je rouška teprve ve svých počátcích, a to nejen z hlediska tvaru a designu, ale i ideální velikosti, která "padne" většině lidem. Jako národ zlatých českých ručiček máme štěstí, že si v mnoha případech dokážeme roušku ušít sami na míru. Ne každý však má chuť, čas nebo možnosti si roušku vytvořit a právě proto jsme pro vás připravili naši zakázkovou službu.

Standardní rozměry našich roušek najdete v tabulce velikostí

Tabulka velikostí ⇒

Ze zkušeností a podle zpětných vazeb od našich zákazníků můžeme prohlásit, že rozměry roušek uvedené v tabulce velikostí vyhovují 90% dospělým a 80% dětem. U dětí jsou rozdíly vzhledem k jejich vývoji a růstu přirozeně více patrné. Díky našim střihům i používaným materiálům jsou roušky pružné, což umožňuje flexibilitu o cca. 0,80 cm na každé straně roušky vůči uvedeným rozměrům. Pokud si tedy naměříte hodnoty v tomto rozmezí, preferujte zakoupení standardizovaných velikostí. Jestliže si naměříte hodnoty o více než 1,5 cm nižší nebo vyšší anebo máte-li obecně špatné zkušenosti s velikostmi roušek, kontaktujte nás e-mailem na sijeme@rouskyprocesko.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kromě rozměrů A a B dle tabulky velikostí nám napište všechny další parametry a informace, které považujete za více i méně důležité. Minimální počet pro zakázkovou výrobu roušek jsou 2 ks. Cena se odvíjí od počtu roušek, typu a množství materiálu, náročnosti a časového fondu pro konkrétní objednávku a obdržíte ji od nás písemně před započetím prací na vaší zakázce.

Po odeslání vaší poptávky vás budeme kontaktovat e-mailem či telefonicky nejpozději do 24 hodin. Případné chybějící informace pro úspěšné zpracování vaší zakázky si doplníme dodatečně a připravíme vám individuální nabídku.

 

1612628249288

Originální roušky pro vaši firmu či provozovnu

Nabídněte vašim zaměstnancům či zákazníkům roušky, jaké jinde nekoupí

Máte firmu a chcete mít roušky se stejným designem pro všechny vaše zaměstnance? Vytvoříme pro vás roušky s logem vaší firmy. Odběr již od 10 ks.

Máte provozovnu, ve které je vyžadováno nošení roušky vašimi návštěvníky či zákazníky? Vytvoříme roušky pro váš prodejní sortiment. Odběr od 50 ks.

Jednoduše nám napište e-mail nebo zavolejte s upřesněním vašeho záměru. Můžete rovněž vyplnit poptávkový formulář. Vypracujeme pro vás individuální nabídku a dohodneme s vámi termín dodání.

 

Těšíme se na tvoření pro vás!

Jirka_a_Honza