Nano filtry do roušky od české firmy SPUR a.s.

 

Extrémně hustá nanovlákenná membrána v nano filtru dokáže zachytit biologické hrozby jako viry, prach, alergeny nebo smog. Jednorázové filtry jsou vyrobeny z třívrstvého vysoce účinného filtračního materiálu, který zajišťuje účinnou aktivní ochranu dýchacích orgánů především v oblasti záchytu ultra jemných částic o velikostech od 10 - 400 nm (vir SARS-CoV-2 má udávanou reálnou velikost od 80 - 150 nm). Antivirové filtry Spur s nanovláknem fungují na principu mechanické bariéry, nejsou zde použity žádné chemické látky. Výrobce je členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.

SpurTex_VS

Složení:

Nano filtr je vyroben z materiálu SpurTex® VS, což je trilaminát tvořený na povrchu netkanými textiliemi na bázi viskózy s gramážemi od 60 do 90 g.m-2 a speciálně vyvinutou aktivní nanovláknitou filtrační vrstvou z polymeru PVDF (polyvinilidenfluoridu). Ta je připravovaná pomocí nejmodernější unikátní technologie zvlákňování polymerního roztoku v elektrostatickém poli. Materiál SpurTex® VS L2 V1 plně vyhovuje požadavkům na materiál dle evropské normy EN149:2001+A1:2009 pro filtrační polomasky proti částicím a splňuje kvalitativní třídu FFP2.

 

Balení:

10 ks nano filtrů s prokázanou až 98,68% filtrační účinností o velikosti 10 x 15 cm do roušek s kapsou s testovaným záchytem pro viry, bakterie a další submikronové částice.

Nanovlákenná membrána použitá v nano filtru odpovídá filtrační kvalitativní třídě FFP2.

Optimální ochranu poskytuje až 8 hodin, opotřebení filtru je závislé na intenzitě dýchání (např. při sportu či fyzické zátěži doporučujeme měnit cca. po 2 hodinách).

 

Objednávka:

Nano filtry můžete v našem e-shopu zakoupit společně s rouškami CITY (bavlněné roušky s vnitřní kapsou a všitým drátkem) nebo SPORT, které jsme speciálně upravili a přidali kapsu pro vložení filtru.

Dodáváme v uzavřeném balení přímo od výrobce.

 

Spurtex 10ks
Tip
Balení nano filtrů + bavlněná rouška
od 349 Kč

Jednorázové NANO FILTRY do roušky s kapsou od českého výrobce | 10 ks v balení

Skladem  (4 ks)
ARNF/DET
1 položek celkem