Novinky

Výsledky testování roušky SPEEDY

 

Před zařazením roušky 1_logo_speedy do prodeje jsme ji nechali otestovat u 2 lidí nezávisle na sobě. Záměrně jsme jim nedávali žádné instrukce, co konkrétně mají hodnotit, abychom je neovlivňovali. Zajímalo nás především, jak rouška obstojí při vytrvalostních sportovních činnostech jako je cyklistika, běh nebo náročné zaměstnání vyžadující několikahodinovou fyzickou aktivitu. S jejich souhlasem vám přinášíme jejich autentické recenze.

 

Jana testovala roušku při 20 km jízdě na kole a 5 km běhu:

Jana_speedy_test_1

"Rouška pěkně sedí a obepíná obličej, nic netahá a nehýbe se při sportu. Jak ji doma nasadím, nemám potřebu ji během sportu nijak upravovat. Rovněž šňůrky za ušima jsou příjemné, nedřou a ani po 3 hodinách nošení jsem je necítila. Dýchání pod rouškou je super - když jsem dříve měla respirátor nebo jednorázovou roušku, měla jsem pocit, že se udusím. Vzhledem k materiálu, ze kterého je vaše rouška ušitá, se mi dýchalo super. Jen včera, když jsem šla nazpět asi v 8:30 hod. ráno, kdy bylo venku ještě vlhko a chladněji, byla rouška zevnitř navlhlá, jak se srážel můj dech s nižší venkovní teplotou. Když jsem byla běhat dnes odpoledne a venku bylo kolem 20 stupňů, tak se to nestalo. Myslím, že materiál roušky je komfortní i do vyšších teplot. Jinak velká spokojenost s vaší rouškou."

 

Filip testoval roušku při náročné práci kurýra:

IMG_20200422_162845

"Roušku jsem používal při práci kurýra po dobu 8 hodin. Po celou dobu jsem měl roušku nasazenou a zavázanou za krkem. Pouze v autě při řízení jsem roušku sundával z uší a shrnoval ji pod bradu. Opětovné nasazování na obličej a za uši bylo příjemné a rychlé. Při klidové tepovce jsem neměl problém přes roušku normálně dýchat, ale při zátěži už byly ty dvě vrstvy dost znát. Při běhání do pater jsem roušku sundával z jednoho ucha, aby se mi dostávalo více vzduchu ze strany. Překvapilo mě, že použitá dvojitá látka vlhla podstatně méně ve srovnání s jinými rouškami, které používám. Zpracování je opravdu precizní, tam není co vytknout. Střih je také super. Je to s přehledem nejlepší rouška, kterou mám."

 

Detailní vlastnosti roušky 1_logo_speedy si můžete přečíst ZDE

 

Píše o nás LifeStyleBrno

lls

 

Blogerka Tereza z Brna píše články o módě, kráse a dobrém jídle v Brně. Přináší zajímavé tipy, recenze a doporučení na různá místa, zážitky, ale i obchody a širokou oblast služeb. Co napsala o nás a našich rouškách, co ji překvapilo a jak hodnotí roušky pro děti? To si můžete přečíst na jejím blogu: www.lifestylebrno.cz

 

Není mýdlo jako mýdlo

 

Pokud jste poblíž umyvadla, vždy sáhněte raději po mýdlu

Jakýkoliv druh mýdla bude vždy lepší volbou než dezinfekce. Mýdlo dokáže smýt bakterie a viry, které jsou ještě silnější než koronavirus. Celý proces ale vyžaduje určitý čas, proto se doporučuje minimálně 20 sekund mytí rukou. Kůže je vrásčitá a mýdlo tak potřebuje nějakou dobu, aby se dostalo do všech záhybů a dostatečně se vypořádalo s veškerými částicemi viru. 

Pokud nejste poblíž umyvadla, může být dezinfekce s min. 60% alkoholu velmi účinná. Její účinnost ale mohou snižovat zpocené nebo mokré ruce. 

Díky svému chemickému složení je zkrátka jakékoli mýdlo proti virům dostatečně efektivní, pokud mu dáte dostatek času.

 

Přírodní mýdlo Angelic jako DÁREK k vašemu nákupu

Protože věříme v účinnost mýdla, jsme "nature friendly" a podporujeme české výrobce, rozhodli jsme se k vašemu nákupu přidat přírodní mýdlový fondant v hodnotě 94,- Kč zdarma. Stačí nakoupit nad 799,- Kč a společně se zakoupeným zbožím od nás obdržíte tento úžasně voňavý dárek!

Mýdlový fondant měsíček s meduňkou 105 g

Angelic_fondant_mm_01

Přírodní ručně vyráběné mýdlo s výtažky z tajemného měsíčku a jemné meduňky opečuje suchou pokožku, úspěšně zápasí s ekzémy, akné a nechává mizet i mílie. Krásná vůně zklidní dech.

Složení: Aqua, Sodium Palmate, Glycerin, Sodium Cocoate, Alcohol, Melissa Officinalis Oil, Calendula Officinalis Flower, CI 14720, CI 19140, CI 42090.

Angelic Mocná příroda je značka z Čech, která ctí pravidla z přírody. Její produkty jsou poctivě a pečlivě vybranou kombinací olejů a bylin, blahodárných pro tělo i smysly. Nechte se unést jejich příjemnou texturou, konzistencí i vůní. Všechny produkty jsou vyráběny v ČR a v žádném procesu výroby nejsou testovány na zvířatech, pouze na hodných lidech.

 

Mýdlo vám automaticky přibalíme k objednávce nad 799,- Kč.

Nabídka byla ukončena 13.4.2020 v 19:45 hod.

 

Roušky SPEAK a CITY jsme vyztužili drátkem

chlupate_dratky_aa

Vážení zákazníci,

nově jsme do našich roušek SPEAK a CITY všili drátek, který umožní vytvarovat roušku podle nosu. Díky vyztužení drátkem rouška dobře přiléhá k obličeji, při vydechování vzduch neuniká pod horním okrajem roušky a minimalizuje se tak zamlžení brýlí.

Jedná se o modelovací / dekorační chlupatý drátek s ohnutými konci, abychom co nejvíce snížili riziko případného poranění. Přesto dbejte vyšší opatrnosti při nasazování a sundávání roušky.

 

Pomáháme potřebným. Pomáhejte s námi!

 

dekujeme_pomahate

Jsme součástí společnosti, vůči které vnímáme odpovědnost. Máme v sobě nastavené, že lidé si mají pomáhat. Nezištně a neúčelově. Obzvlášť těm, kdo naši pomoc skutečně potřebují. Proto je přirozenou součástí našeho projektu spolupráce s neziskovým sektorem. I díky vám, našim zákazníkům, můžeme pomáhat ještě více.

Za každý váš nákup v množství alespoň 5 ks roušek věnujeme 1 ks roušky do dobročinné sbírky pro neziskové nebo příspěvkové organizace, jako jsou domovy pro seniory, dětské domovy, zdravotně znevýhodnění apod.

Děkujeme, že jste s námi!

 

5 položek celkem