I přes enormní poptávku expedujeme objednávky do 2 pracovních dnů.

Koloidní stříbro na roušky

Stříbro (2)

Dezinfekce na roušky ve formě roztoku koloidního stříbra v certifikované kvalitě 99,99% od českého výrobce se jednoduše aplikuje na povrch látkové roušky pomocí rozprašovače. Nanočástice stříbra ničí enzymy virů, bakterií a škodlivých mikroorganismů. Nástřikem koloidního stříbra a s vloženým nano filtrem do roušky dosáhnete stejného efektu jako u jednorázových nanovlákenných roušek. Díky opakované použitelnosti látkové roušky je však tato varianta ekonomičtější i ekologičtější.

Částice stříbra pronikají do enzymů bezkyslíkatých bakterií, virů a plísní, kde blokují jejich funkce. Patogeny během 5 až 6 minut odumírají. Koloidní stříbro je dodáváno v koncentracích 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40 a 50 ppm, přičemž každá varianta má specifické použití. Koncentrace 40 ppm je vhodná pro ošetření roušek, textilií i pokožky rukou. Jako přírodní dezinfekce s antibakteriálními a antivirotickými účinky zabraňuje rozšiřování virů, bakterií a škodlivých mikroorganismů.

Jednoduše aplikujte 2 - 3 střiky na plochu roušky do navlhnutí textilie a nechte zaschnout. Nástřik koloidního stříbra nenahrazuje sterilizaci roušky. Smyslem je zvýšení její ochranné funkce při nošení zamezením proniknutí virů skrz ošetřenou textilii.