Není mýdlo jako mýdlo

 

Pokud jste poblíž umyvadla, vždy sáhněte raději po mýdlu

Jakýkoliv druh mýdla bude vždy lepší volbou než dezinfekce. Mýdlo dokáže smýt bakterie a viry, které jsou ještě silnější než koronavirus. Celý proces ale vyžaduje určitý čas, proto se doporučuje minimálně 20 sekund mytí rukou. Kůže je vrásčitá a mýdlo tak potřebuje nějakou dobu, aby se dostalo do všech záhybů a dostatečně se vypořádalo s veškerými částicemi viru. 

Pokud nejste poblíž umyvadla, může být dezinfekce s min. 60% alkoholu velmi účinná. Její účinnost ale mohou snižovat zpocené nebo mokré ruce. 

Díky svému chemickému složení je zkrátka jakékoli mýdlo proti virům dostatečně efektivní, pokud mu dáte dostatek času.

 

Přírodní mýdlo Angelic jako DÁREK k vašemu nákupu

Protože věříme v účinnost mýdla, jsme "nature friendly" a podporujeme české výrobce, rozhodli jsme se k vašemu nákupu přidat přírodní mýdlový fondant v hodnotě 94,- Kč zdarma. Stačí nakoupit nad 799,- Kč a společně se zakoupeným zbožím od nás obdržíte tento úžasně voňavý dárek!

Mýdlový fondant měsíček s meduňkou 105 g

Angelic_fondant_mm_01

Přírodní ručně vyráběné mýdlo s výtažky z tajemného měsíčku a jemné meduňky opečuje suchou pokožku, úspěšně zápasí s ekzémy, akné a nechává mizet i mílie. Krásná vůně zklidní dech.

Složení: Aqua, Sodium Palmate, Glycerin, Sodium Cocoate, Alcohol, Melissa Officinalis Oil, Calendula Officinalis Flower, CI 14720, CI 19140, CI 42090.

Angelic Mocná příroda je značka z Čech, která ctí pravidla z přírody. Její produkty jsou poctivě a pečlivě vybranou kombinací olejů a bylin, blahodárných pro tělo i smysly. Nechte se unést jejich příjemnou texturou, konzistencí i vůní. Všechny produkty jsou vyráběny v ČR a v žádném procesu výroby nejsou testovány na zvířatech, pouze na hodných lidech.

 

Mýdlo vám automaticky přibalíme k objednávce nad 799,- Kč.

Nabídka byla ukončena 13.4.2020 v 19:45 hod.