Tabulka velikostí

Obrázek_rozměry_1

Rozměry roušek uvádíme v cm

Varianta SPORT ↓

Tabulka_Sport

Varianta ACTION, SPEEDY ↓

Tabulka_Action

Varianta CITY ↓

Tabulka_City

 

Roušky na míru? Žádný problém!

V případě jiných než výše uvedených rozměrů nás prosím předem kontaktujte. Rádi vám připravíme nabídku a ušijeme roušky přímo na míru. O naší zakázkové službě vám doporučujeme přečíst si článek v našem blogu.

 

Šňůrky nebo gumičky za uši?

Standardně na všechny dámské a pánské roušky používáme bavlněné šňůrky. Výhodou bavlněných šňůrek je kromě většího komfortu při nošení i jejich delší výdrž a odolnost při opakovaném používání a sterilizaci roušek (praní, žehlení). Zároveň jsou mírně pružné a jejich délku lze cca. o 1 cm prodloužit napařením při žehlení (šňůrku chytněte a opatrně povytáhněte).

U dětských roušek standardně používáme ploché gumičky. Důvodem je větší flexibilita roušek, protože u dětí jsou patrnější větší rozdíly u velikosti hlavy. Při sterilizaci roušky dbejte na to, abyste gumičky nežehlili, protože je můžete nevratně poškodit či zničit.

Použití šňůrek či gumiček za uši je uvedeno v detailu u každé varianty roušek. Pokud si výslovně přejete objednané roušky opatřit šňůrkami či gumičkami, uveďte nám prosím tuto informaci do pole "Poznámka" ve 3.kroku vaší objednávky.

 

Výměna zboží

Každému z nás se alespoň jednou v životě stalo, že jsme nesprávně odhadli velikost oblečení. Pokud vám zakoupená rouška nebude velikostně vyhovovat, po vzájemné domluvě vám ji vyměníme za vyhovující.